VORMSEL 2022/2023

Sevenum : 24 maart 2023

. Opgeven kan tot 28 september 2022 .

De lessen ter voorbereiding op het Vormsel zijn op donderdag van 14.45 tot 15.30 uur. Er zijn geen lessen in de schoolvakanties. De eerste les is op donderdag 29 september. We werken met het vormselproject Sta op en Ga

Door het schooljaar heen worden gezinsvieringen georganiseerd. De vormelingen zullen hier actief aan deelnemen. Broertjes en zusjes mogen hier natuurlijk ook aan meedoen. De data voor de familievieringen zijn op:

 • zondag 16 oktober 2022
 • zondag 13 november
 • zaterdag 24 december Kerstmis
 • zondag 25 december Kerstmis in Kronenberg
 • zondag 22 januari 2023
 • zondag 5 maart
 • zondag 2 april Palmpasen
 • zondag 28 mei Pinksteren
 • zondag 25 juni

Dit jaar willen we Familiedagen organiseren op zondagen na de H. mis.

 • 13 november
 • 22 januari
 • 5 maart
 • 2 april
 • 28 mei

Zet de data voor de familievieringen en de familiedagen alvast in de agenda! Dit is een aanbod van de parochie en is een hulpmiddel om jullie goed voor te bereiden op het Vormsel. Iedereen is van harte welkom.

Er is een extra avond voor de ouders. Die avond zullen we de praktische kant van het Vormsel toelichten en kunnen ouders een taakje kiezen. Denk hierbij aan het organiseren van een fotograaf of de versiering van de kerk op de grote dag. Deze datum zullen we tijdig doorgeven.

Voor de groepsapp kan een bericht gestuurd worden naar 06-5147 2281 met je eigen naam en de naam van je kind. Laat ook even weten dat het om de Vormsel app gaat.