Eerste Heilige Communie 2022/2023

Zondag 14 mei 2022 in Sevenum
Zondag 21 mei 2022 in Kronenberg

Opgeven kan tot 9 oktober 2022

De lessen ter voorbereiding op de H. communie zijn op dinsdag van 14.45 tot 15.30 uur. Er zijn geen lessen in de schoolvakanties. De eerste les is op dinsdag 10 januari. We werken met het communieproject Gods grootste Geschenk.

Door het schooljaar heen worden gezinsvieringen georganiseerd. De communicanten zullen hier actief aan deelnemen. De data voor de familievieringen zijn op:

 • zondag 16 oktober 2022
 • zondag 13 november
 • zaterdag 24 december Kerstmis
 • zondag 25 december Kerstmis in Kronenberg
 • zondag 22 januari 2023
 • zondag 5 maart
 • zondag 2 april Palmpasen
 • zondag 28 mei Pinksteren
 • zondag 25 juni

Dit jaar willen we familiedagen organiseren op zondagen na de H. mis.

 • 13 november
 • 22 januari
 • 5 maart
 • 2 april
 • 28 mei

Zet de data voor de familievieringen en de familiedagen alvast in de agenda! Dit is een aanbod van de parochie en is een hulpmiddel om jullie goed voor te bereiden op de communie. Iedereen is van harte welkom. Ook broertjes en zusjes zijn welkom om hier actief aan mee te doen.

Door het jaar heen zullen we de communicanten ook uitnodigen om een keer de H. mis te dienen. Dit doen ze samen met een misdienaar.

Er is een extra avond voor de ouders. Die avond zullen we de praktische kant van de communie toelichten en kunnen ouders een taakje kiezen. Denk hierbij aan het organiseren van een fotograaf of de versiering van de kerk op de grote dag. Deze datum zullen we tijdig doorgeven.

Voor de groepsapp kan een bericht gestuurd worden naar 06-5147 2281 met je eigen naam en de naam van je kind. Laat ook even weten dat het om de communie app gaat.